• انتخاب واحد پول:

علامه حلّی

مرتب سازی بر اساس:   نام محصول (صعودی | نزولی)، قیمت (صعودی | نزولی)، امتیاز مشتریان (صعودی | نزولی)

حساب دیفرانسیل و انتگرال

تدوین اولین مجموعه ی سوالی که دانش آموزان دوره ی پیش دانشگاهی در هر درس با آن مواجه می شوند از چند جهت بسیار حساس است. اول اینکه دانش آموزان در حین یادگیری درس مشغول حل این سوالات هستند و در نتیجه لازم است که در پاسخ سوالات ، ترتیب سوالات رعایت شود. دوم اینکه سوالات بیش از حد طولانی و خسته کننده باعث...

زیست شناسی هفتم (ویژه استعدادهای درخشان)

زیست شناسی علم شناخت حیات است. سرشار از نکات تحسین برانگیز و رمزآلود. امروزه در آموزش زیست شناسی هدف تبدیل سیستم آموزشی به سیستم های پویا و خلاق است که بر پایه ی مشاهده و درک صحیح و استوار باشد. ما نیز در نگارش این کتاب سعی کرده ایم محتوای متنوع ، جذاب و خلاق برای کتاب های هفتم و هشتم دوره ی اول متوسطه ارائه دهیم. به همین منظور با استفاده از آزمایشات متنوع و ساده ، فعالیت های مفهومی ، پیشنهادهای پژوهش و... جنبه ی عمیق تری از موارد ذکر شده در کتاب های درسی مطرح کرده ایم.

قیمت: 18,900 تومان

شیمی پایه هفتم

کتاب شیمی هفتم با توجه به دو فصل نخست کتاب علوم تجربی سال دوم دوره ی اول متوسطه نوشته شده است که مباحث مرتبط با شیمی را پوشش داده است. شروع کتاب با تاریخ علم شیمی و بیان دغدغه های فیلسوفان و دانشمندانی است که تلاش های آنان باعث به وجود آمدن علم شیمی شده است.

قیمت: 6,900 تومان

کتاب ریاضی پایۀ هشتم

این کتاب در هشت فصل تنظیم شده است و هر فصل آن مطابق با یکی از فصل های 2 تا 9 کتاب درسی است و حل مساله که در فصل اول کتاب درسی به آن پرداخته شده است، به صورت ویژه در همه فصل ها مورد توجه قرار گرفته است.

 

هر فصل کتاب شامل 4 زیرفصل است که با توجه به درس های آن فصل چیده شده اند.

 

این کتاب در نه فصل مطابق با کتاب درسی تنظیم شده است.

 

هر فصل این کتاب شامل تعدادی زیر فصل است که با توجه به درس های آن فصل چیده شده اند.

 

هر زیرفصل کتاب شامل موارد زیر است:

 

یک یا چند فعالیت موازی یا مکمل کتاب درسی همراه با مثال های حل شده و کاردرکلاس تمرین هایی برای خود ارزیابی و اطمینان از آمادگی برای حل مساله های بعد مساله های ترکیبی و پیچیده برای مخاطبان ویژه کتاب مساله هایی برای دانش آموزانی که از حل مساله های پر چالش لذت می برند.

 

در پایان هر فصل، تعدادی مساله و پرسش چند گزینه ای برای دوره آن فصل آمده است که به نوعی ابزار ارزیابی آن فصل به حساب می آید.

 

در برخی قسمت های کتاب اشتباهات رایج دانش آموزان مورد توجه و اصلاح قرار گرفته است.

 

برخی از سوالات این کتاب با ذکر منبع از سوال های کتاب های معتبر داخلی و خارجی و آزمون های کشوری و بین المللی انتخاب شده اند.

 

 

قیمت: 14,900 تومان

کتاب زیست شناسی پایه هشتم

از مجموعه کتابهای هشتم علامه حلی که برای استفاده دانش آموزان استعدادهای درخشان توسط دبیران منتخب مدارس تیزهوشان تالیف شده است.
این کتاب به صورت تمام رنگی به چاپ رسیده
تعداد صفحات کتاب 184

قیمت: 16,500 تومان

کتاب شیمی پایه هشتم

کتاب شیمی هشتم با توجه به سه فصل نخست کتاب علوم تجربی سال دوم دورۀ اول متوسطه نوشته شده است. در نگارش این کتاب مطالب به گونه ای  انتخاب و چیده شده اند که دانش آموزان با خواندن پشت سرهم مطالب آن، به کلیۀ اهداف آموزشی کتاب درسی آموزش و پرورش دست پیدا کنند و همچنین دید عمیق تری نسبت به هرآنچه در کتاب درسی گفته شده است، پیدا کنند.

قیمت: 8,900 تومان
طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید